24 lipca 2013

Kilka nowości kosmetycznych

Cześć , dzisiaj chciałam Wam pokazać kilka nowości kosmetycznych jakie nabyłam. Postaram się w najbliższym czasie po przetestowaniu tych kosmetyków napisać Wam jak się one sprawdziły. 


Podkład - Loreal true match, mój kolor to Rose beige. Czytałam o nim dużo pozytywnych recenzji więc gdy tylko skończył się mój podkład bez chwili zastanowienia kupiłam ten. Po dłuższym okresie używania przygotuję dla Was recenzję tego podkładu. 


Baza silikonowa Soraya do cery suchej i bardzo suchej. Bazę już wcześniej stosowałam i jestem z niej bardzo zadowolona. Podkład dzięki niej utrzymuję się dłużej. Bez wahania kupiłam następne opakowanie. Musiałam się jednak naszukać, ponieważ nie można było jej dostać w prawie żadnej drogerii. Baza jest bardzo wydajna.


Eye liner Miss Sporty - końcówka tego eye linera dla osób początkujących jest idealna. Uczyłam się na nim robić moje pierwsze kreski. Jest w niskiej cenie i jest naprawdę bardzo ale to bardzo wydajny. Niestety z tego co się dowiedziałam eye liner z tą końcówką przestali już produkować. Teraz w opakowaniach jest nowy mniej precyzyjny pędzelek. Na szczęście ja mając stare opakowanie po eye linerze przekładam tylko zakrętki, dzięki temu nie muszę się zostawać z tą precyzyjną końcówką. 


Tusz MEGA VOLUME COLLAGENE 24H LOREAL PARIS

Pogrubiający tusz do rzęs - Loreal Mega Volume Collagene 24 - z maskary jest bardzo zadowolona, ma wyrazisty czarny kolor, ładnie pogrubia rzęsy i podkreśla spojrzenie. 

4 komentarze: